Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Kadınların Emeği Platformu:

Kadın Emeği’nin çok değerli olduğuna inanıyoruz. Toplumu ileri taşımada kadınlara olan güvenimiz ile onları desteklemek için yanlarında yer alacağız. Bu amaçla “Kadınların Emeği Platformu www.kadinlarinemegi.com ile iş birliği yapıyoruz.


www.nefesimnefesinolsun.com

Herbasist, Kistik Fibrozis Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği iş birliğiyle Kistik Fibrozis hastalığını topluma anlatmak için en yakın sağlık danışmanımız eczacılarımızla birlikte hareket ediyor. Herbasist ürünleri ile nefesimiz, kistik fibrozisli çocuklarımızın nefesi oluyor.

Bu proje kapsamında toplumu bilinçlendirmek üzere eczanelerde Kistik Fibrozis broşürleri ile çanta boyu kolonyalar dağıtılacaktır. Ayrıca çocuklarımızın tedavilerine destek olmak üzere bir fon sağlanacaktır. Arzu eden eczacılarımıza online eğitimler verilecektir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız


Askıda Ne Var

Toplumun geleceği olan gençleri desteklemenin önemine inanıyoruz. Gençlere mentörlük ya da koçluk yapacağımız ve onları kariyer yolculuklarında destekleyeceğimiz her türlü aktivitede yanlarında olmak için “Askıda Ne Var” ile iş birliği yapıyoruz.

Eczanelerde Satılmaktadır

Ürünlerimiz takviye edici gıdalardır. Takviye edici gıdalar normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla besin öğeleri veya besleyici ve fizyolojik etkileri bulunan maddeleri içerir.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Tedavi amacıyla kullanılmaz.