Sıkça Sorulan Sorular

 • Boğaz pastili ne zaman kullanmalıyım?

  Boğaz pastilleri özellikle solunum yolu enfeksiyonları ya da solunum yolu sıkıntıları sırasında tedaviye destek olmak ve solunumu rahatlatmak amacıyla kullanılmaktadırlar. Genellikle 1 hafta boyunca günde 2-4 kez kullanabilirsiniz.

 • Fazla kullanırsam zararlı olur mu?

  Boğaz pastilleri besin destekleri kapsamındadır. Normalde yan etkileri çok az olsa da özellikle şeker ve/veya tatlandırıcı içermeleri nedeniyle fazla alımları sindirim sistemi sıkıntılarına neden olabilir. Eczacınız ya da hekiminiz tarafından önerilen şekilde kullanmaya dikkat ediniz.

 • Herbasist Propolis’i hangi durumlarda kullanabiliriz?

  Herbasist Propolis içerisindeki propolis, C vitamini, çinko, D vitamini ve aromatik yağlarla solunum yolu enfeksiyonlarında ve solunum yolu sorunlarında kullanılan tedaviyi desteklemek için kullanılmaktadır. Ayrıca içerisindeki aromatik yağlarla solunum sisteminde ferahlama sağlamaktadır.

 • Herbasist Pelargonium’u hangi durumlarda kullanabiliriz?

  Herbasist Pelargonium içerisindeki pelargonium, aserola (Barbados Kirazı) ve başta ökaliptus yağı olmak üzere aromatik yağlarla solunum yolunun özellikle viral enfeksiyonlarında tedaviyi desteklemek için kullanılmaktadır. Ayrıca içerisindeki aromatik yağlarla solunum sisteminde ferahlama sağlamaktadır.

 • Herbasist ürünlerine nereden ulaşabilirim?

  Herbasist ürünleri eczanelerde satılmaktadır. Sağlığı destekleyici ürünler sağlık profesyonelleri tarafından önerilmelidir.

 • Herbasist serisinde kaç ürün vardır?

  Şu anda 2 adet farklı boğaz pastili bulunan seri çok yakında özel ürünlerle kullanıcılarla buluşacaktır.

Eczanelerde Satılmaktadır

Ürünlerimiz takviye edici gıdalardır. Takviye edici gıdalar normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla besin öğeleri veya besleyici ve fizyolojik etkileri bulunan maddeleri içerir.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Tedavi amacıyla kullanılmaz.