Nefes Aldıran Eğitimler

 • Pandemi Eczanede Neleri Değiştirdi? Sonrasında Neler Olacak?

  Ecza Gündem ve 2 Eczacı İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz "Nefes Aldıran Toplantılar" Serisinin ilkinde konumuz "Pandemi Eczanede Neleri Değiştirdi? Sonrasında Neler Olacak?"

  Tarih: 10 Şubat 2021, Çarşamba

  Yer: Zoom

 • Pandemi Günlerinde Eczanede İletişim

  "Eczacının Sesi" ile Birlikte Yaptığımız "Eğitim Serisi"'nin üçüncüsünde Moderatörümüz Ecz. Ayşe Arık, Dr. Nazlı Şencan'ı konuk ediyor. "Pandemi Günleri'nde Eczanede İletişim" başlıklı konuşmada, pandemi günlerinde eczanelerde sağlıklı iletişim kurmanın ipuçları konuşulacak.

  Alarmlarınızı Kurun, Canlı Yayın Serimiz Başlıyor!

  @eczacininsesicom

  https://www.instagram.com/eczacininsesicom/

 • Pandemi Günlerinde Bağışıklık ve Destekler

  "Eczacının Sesi" ile Birlikte Yaptığımız "Eğitim Serisi"'nin ikicisinde Moderatörümüz Ecz. Ayşe Arık, Uzm. Dr. İlkay Keskinel'i konuk ediyor. "Pandemi Günlerinde Bağışıklık ve Destekler" başlıklı konuşmada, pandemi günlerinde bağışıklığımıza direnç kazandırmanın yollarını ve sağlığımızı destekleyici yöntemleri konuşuyor olacaklar.

  Alarmlarınızı Kurun, Canlı Yayınımıza Katılın!

  @eczacininsesicom

  www.youtube.com/watch?v=QTdVFUlE7Z8

 • Pandemi Günlerinde Stresle Başa Çıkmak

  "Eczacının Sesi" ile Birlikte Yaptığımız "Eğitim Serisi"'nin ilkinde Moderatörümüz Ecz. Ayşe Arık, Uzm. Dr. Psikiyatrist Burçin Acar'ı konuk ediyor. "Pandemi Günleri'nde Stresle Başa Çıkmak" başlıklı konuşmada, pandemi günlerinde eczanelerdeki stresli ortamlarla başa çıkmanın ipuçları konuşulacak.

  Alarmlarınızı Kurun, Canlı Yayın Serimiz Başlıyor!

  @eczacininsesicom

  https://www.youtube.com/watch?v=wXYb7mz5ofE

Eczanelerde Satılmaktadır

Ürünlerimiz takviye edici gıdalardır. Takviye edici gıdalar normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla besin öğeleri veya besleyici ve fizyolojik etkileri bulunan maddeleri içerir.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Tedavi amacıyla kullanılmaz.