Yeterince Vitamin ve Mineral Alıyor Muyuz?

Sağlıklı bir yaşam için en başta gelen spor ve sağlıklı beslenmenin yanında yeterli uyku, stres seviyesinin kontrol altında olması gibi önem arz eden noktalar mevcut. Ancak bazen düzenli uykuya, stres seviyesinin kontrol altında olmasın, sağlık beslenmeye ve spor yapmaya rağmen kendimizi yorgun, enerjisiz hissedebiliriz. İşte bu dönemlerde en sık sorgulamamız gereken ise vitamin ve mineral değerlerimde sıkıntı mı var?

Mikro besinler vücudun en iyi şekilde çalışmasında olmazsa olmazlardan. Ve bu mikro besinler genel olarak vücutta üretilmeyen ve bunları dışarıdan almamız gerekir. Multi vitamin ve mineral takviyeleri genel olarak beslenme ile alınamayan mikro besinlerin eksiklerini tamamlamak için geliştirilen formüllere sahiplerdir. 8 saat bir uykuda uyusanız, spor da yapsanız protein ağırlık ve sebze ağırlıklı da beslenseniz yine de bazen bu düzenin bozulduğunu vücudunuz size hissettirir. Multi vitamin ve mineral destekleri özellikle zor dönemlerinizde stres seviyenizin yüksek, yeteri kadar uyku uyuyamadığınız, egzersize zaman ayıramadığınız dönemlerde özellikle sağlıklı beslenemediğiniz dönemlerde vücudunuzun dengesi için size destek olur.

Eczanelerde Satılmaktadır

Ürünlerimiz takviye edici gıdalardır. Takviye edici gıdalar normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla besin öğeleri veya besleyici ve fizyolojik etkileri bulunan maddeleri içerir.
Ürünlerimiz ilaç değildir. Tedavi amacıyla kullanılmaz.